80W laserová svářečka na zlato a šperky

24.05.2022

Základní popis

Laserová svářečka s výkonem 80 W pro laserové svařování šperků je speciálně vyvinuta společností Riselaser a používá se především k bodovému svařování zlatých a stříbrných šperků nebo jejich perforaci.

Popis produktu

Laserová svářečka s výkonem 80 W a vlnovou délkou paprsku 1064 nm je vyvinuta speciálně pro bodové svařování zlata, stříbra a šperků. výkon 80 W je vhodný také k perforaci zlatých a stříbrných šperků.

Laserové bodové svařování je důležitým aspektem aplikace laserové technologie. Proces bodového svařování využívá tepelné vodivosti materiálu. Laserové záření ohřívá povrch obrobku a teplo z povrchu se tepelnou vodivostí šíří do vnitřku obrobku, kde obrobek taví. Regulace výkonu svářečky se provádí pomocí pomocí řízení šířky laserového pulzu, nastavení výkonu laserového zdroje, špičkového výkonu a opakovací frekvence laserového impulsu tak, aby se vytvořila specifická roztavená lázeň. Díky svým jedinečným vlastnostem tato laserová svářečka používá při výrobě zlatých a stříbrných šperků a svařování miniaturních a malých dílů.

Vlastnosti a funkce

  • volitelné nastavení všech parametrů laserového paprsku ve velkém rozsahu; nastavit lze energie pulzu, šířka pulzu, frekvence pulzů a velikost světelného bodu
  • vysoká životnost laserového zdroje 8 - 10 let / více než 8 milionů pulzů.
  • využívá pokročilý systém stínění odrazu světla k odstranění podráždění oči během práce
  • ergonomické řešení zabraňuje únavě i při dlouhodobé práci

Výhodou laserového svařování je minimální ovlivněn finálního produktu teplem. Díky tomu nedochází k deformacím výrobku jako při běžném svařování ani při velké hloubce svaru.

Výhody

Vysoká rychlost, vysoká účinnost, hluboká svar, malá deformace, malá oblast tepelného účinku, vysoká kvalita svařování, místo svařování bez znečištění, šetrné k životnímu prostředí.

Použití

Často se používá ve šperkařství pro svařování zlata a stříbra. Laserovou svářečku lze úspěšně použít ale také při výrobě a opravách lékařských nástroj, zubních protéz ze slitin titanu, opravách elektroniky, v automobilovém průmyslu apod.

Cena

Zaujal vás bodová laserová svářečka na opravy šperků? Pro další informace a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Máte otázku k tomuto produktu? Zeptejte se nás!