Nejčastější otázky a odpovědi


 • Proč Vám můžeme nabídnout tak výhodné ceny?
  Jsme přímý výrobce všech nabízených strojů. Nákupem u nás neplatíte provize mnoha obchodníkům a distributorům, kteří nepřidávají zboží žádnou hodnotu. Proto Vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu.
 • Co je součástí ceny a co v ceně není?
  Součástí ceny je vždy kompletní stroj připravený k práci. Součástí ceny naopak není volitelné příslušenství strojů, doprava, cla a daně. Zejména dopravu je třeba vypočítat individuálně pro každou objednávku. Více informací naleznete v Ceníku.
 • Jak to bude s dopravou a proclením stroje?
  Vše za Vás rádi zařídíme. Podle Vašeho požadavku zařídíme leteckou, vlakovou nebo lodní dopravu až na Vámi uvedenou adresu. Dopravu zajišťujeme pomocí známých spedičních společností (DAP podle Incoterms).
  Dopravu a ostatní náležitosti si můžete zajistit také sami. V takovém případě Vám samozřejmě nebudeme žádné náklady na přepravu (EXW podle Incoterms).
 • Co když budu potřebovat poradit se spuštěním stroje?
  Pro takové případy je Vám k dispozici technická podpora v českém jazyce.

 • Co když budu potřebovat pomoc technika přímo u mne?
  Pro tyto případy máme smluvního partnera pro podporu a servis našich strojů přímo v České republice. Technik se k Vám může připojit vzdáleně nebo dojet přímo k Vašemu stroji.
 • Jak je to se zárukou a servisem?
  Na všechny stroje dáváme záruku 12 měsíců, na některé části až 24 měsíců. V případě poruchy Vám zajistíme odeslání potřebného dílu nebo zajistíme opravu stroje.

Máte další otázky?