NOVINKY

Náš laserový svařovací stroj s chlazením vzduchem nové generace je zde, aby nově definoval přesnost a bezpečnost při svařování. Vyzkoušejte revoluční vylepšení, která vaše projekty posunou do nových výšin. 💥💡

V posledních letech způsobilo zavedení UV laserových značicích strojů významnou proměnu v průmyslovém odvětví. Tyto špičkové stroje založené na ultrafialové (UV) laserové technologii přinášejí revoluci do výrobních procesů, protože poskytují bezkonkurenční přesnost, efektivitu a všestrannost.

Bateriově napájený a plně autonomní značkovací stroj! Díky výkonnému 24V dobíjecímu lithiovému akumulátoru vydrží při běžném používání pracovat 11-13 hodin. Má silnou výdrž na baterie a není napájen ze sítě, čímž se vyhnete nepříjemnostem při náhlém výpadku napájení během používání. Díky své nízké hmotnosti a univerzálnosti je vhodný zejména pro...

Pro zákazníky, kteří objednávají svůj stroj od 1. 1. 2023 jsem připravili novou možnost platby pomocí platbního portálu AliPay. Jaké má tento portál pro vás výhody?

Rádi bychom Vám představili novou laserovou svářečku MagicBox. Tentokrát se jedná o malou levnou laserovou bodovou svářečku s výkonem 40 W. Tato svářečka je vhodná hlavně pro opravy šperků a elektroniky.

Rádi bychom vám představili naši ucelenou řadu laserových svářeček pro zlato, stříbro a šperky. Svářečky jsou speciálně navrženy pro výrobu a opravy šperků, lze je ale používat i pro výrobu a opravy lékařských nástrojů, elektroniky a dalších aplikacích.

Často se nás před objednáním ptáte, jak se pracuje s malou laserovou svářečkou na zlato, stříbro a šperky, jak se laserová svářečka obsluhuje a zda není její údržba a používání příliš náročná. Pro všechny, kterým se nechce studovat dlouhý návod jsme připravili krátké video, které odpoví na nejčastější otázky.

Laserová svářečka? vzduchem chlazená? Mnoho čtenářů nyní jistě nevěřícně kroutí hlavou. Zvykli jsme si totiž, že laserové svářečky jsou chlazené vodou a bereme to jako fakt. Nyní je čas tuto zažitou představu změnit.