Několik slov o nás

Riselaser Technology Co., Ltd.

Společnost Riselaser Technology Co., Ltd. je vysoce inovativní společnost, která se specializuje na integraci laserových strojů a laserových řešení. Hlavním produktem společnosti jsou lasery pro značení,  laserové řezací stroje, laserové gravírovací stroje, laserové svářečky, čistící lasery apod. Společnost Riselaser je přímým výrobcem a mezinárodním prodejcem laserových strojů. V nabídce naší společnosti naleznete vláknové lasery, CO2 lasery i UV lasery.

Riselaser Technology Co., Ltd. (dále jen "Riselaser") byla založena v roce 2015. Již téměř deset let se zabývá výrobou inteligentních laserových zařízení. Sídlí ve městě Bao'an v Číně. Specializuje se na výzkum a vývoj, výrobu a prodej průmyslových laserových zařízení pro zpracování a automatizaci a dalších podpůrných zařízení a klíčových komponent Systémová řešení v oblasti inteligentní výroby.
Riselaser poskytuje především řešení laserových aplikací, jako je laserové svařování, laserové řezání, přesné řezání, laserové značení, laserové čištění, laserový 3D tisk a automatizační zařízení.

Společnost Riselaser zřídila pobočky a servisní místa ve více než 100 zemích a regionech, založila "Výzkumný ústav laserových aplikací" a "Výzkumný ústav inteligentní výroby".

Naše výrobky zahrnují laserové řezací stroje, laserové značicí stroje, laserové stroje pro čištění, laserové svářečky a další. Součástí nabídky jsou samozřejmě také všechny druhy dílů pro stavbu, opravy i repase laserových strojů.

Společnost Riselaser Technology Co., Ltd. má zkušený mezinárodní prodejní a servisní tým s více než 200 zaměstnanci, který je připraven zodpovědět veškeré Vaše otázky nejen před nákupem, ale i v průběhu provozu vašeho laserového stroje.


Nyní nově prodejní a technická podpora také přímo v České republice.
Technická podpora laserových strojů je dostupná v českém jazyce.


Riselaser Technology Co., Ltd.

Phone: +86 132-37640727
Fax: +86 755-27502701

Adresa: Building 5, COFCO (Fuan) Robot Intelligent Manufacturing Industrial Park, No. 90
Dayang Road, Fuhai Street, Bao'an District, Shenzhen, China, 518103


Kontakty pro Českou a Slovenskou republiku

TVARtech - stroje, s.r.o.
Písečná 509/5,
620 00 Brno-Tuřany,
Česká republika

Email: sales@riselaser.cz
Email: support@riselaser.cz

Tel: +420 777 995 368
        +420 725 398 484
        +420 776 200 306