Práce s laserovou svářečkou na zlato, stříbro a šperky a často kladené otázky

12.05.2022

Často se nás před objednáním ptáte, jak se pracuje s malou laserovou svářečkou na zlato, stříbro a šperky, jak se laserová svářečka obsluhuje a zda není její údržba a používání příliš náročná. Pro všechny, kterým se nechce studovat dlouhý návod jsme připravili krátké video, které odpoví na nejčastější otázky.

Uvidíte práci s laserovou svářečkou od samotného vybalení přes uvedení a příklady použití.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Otázka: Nejsem si jistý, zda je tento stroj vhodný pro mou práci?
Odpověď: Nebojte se, stačí mi sdělit vaše pracovní materiály a maximální pracovní plochu, pak vám doporučím nejvhodnější stroj.

Otázka: Mám obavy ohledně servisu a provozu této laserové svářečky šperků?
Odpověď: Nemějte obavy, pokud se během záruční doby vyskytne s vaším strojem nějaká závada, vyměníme vám nový. A pro vaši informaci vám poskytneme anglický návod k obsluze a video.

Otázka: Kolik bude stát doprava do mé země?
Odpověď: Prosím, sdělte mi svou lokalitu a zpracujeme pro vás konkrétní nabídku dopravy. Obecně stojí letecká přeprava laserových svářeček kolem 10.000 Kč.

Otázka: Jak dlouhá je dodací lhůta?
Odpověď: U standardních strojů je to 7-10 dní; u nestandardních strojů a strojů na míru podle specifických požadavků klienta je to 15 až 30 dní.

Otázka: Platební podmínky?
Odpověď: Standardně požadujeme platbu před odesláním zásilky.

Otázka: Jak je to s balením?
Odpověď: Všechny naše stroje jsou zabaleny tak, aby nemohly být poškozeny během přepravy. Balení je ve většině případů překližková bedna s vodě odolnou vložkou uvnitř. Celý stroj je také chráněn proti nárazům a otřesům přidanou výplní.