Přenosná 60W laserová bodová svářečka zlata a stříbra

01.05.2021

Základní popis

Laserová svářečka s výkonem 60 W pro laserové svařování šperků je speciálně vyvinuta společností Riselaser a používá se především k bodovému svařování zlatých a stříbrných šperků nebo jejich perforaci.

Popis produktu

Laserová svářečka s výkonem 60 W a vlnovou délkou paprsku 1064 nm speciálně vyvinutá pro laserové svařování šperků. Tato svářečka se používá především laserovému bodovému svařování zlatých a stříbrných šperků a k jejich perforaci.

Laserové bodové svařování je důležitým aspektem aplikace laserové technologie. Proces bodového svařování využívá tepelné vodivosti materiálu. Laserové záření ohřívá povrch obrobku a teplo z povrchu se tepelnou vodivostí šíří do vnitřku obrobku, kde obrobek taví. Regulace výkonu svářečky se provádí pomocí pomocí řízení šířky laserového pulzu, nastavení výkonu laserového zdroje, špičkového výkonu a opakovací frekvence laserového impulsu tak, aby se vytvořila specifická roztavená lázeň. Díky svým jedinečným vlastnostem tato laserová svářečka používá při výrobě zlatých a stříbrných šperků a svařování miniaturních a malých dílů.

Vlastnosti a funkce

  • ovládání jedním tlačítkem pro automatické čerpání
  • nepřetržitá pulzně šířková modulace
  • variabilní ventilátory
  • dotykový integrovaný CCD displej s mikroskopem.

Výhodou laserového svařování je minimální ovlivněn finálního produktu teplem. Díky tomu nedochází k deformacím výrobku jako při běžném svařování ani při velké hloubce svaru.

Výhody

Vysoká rychlost, vysoká účinnost, hluboká svar, malá deformace, malá oblast tepelného účinku, vysoká kvalita svařování, místo svařování bez znečištění, šetrné k životnímu prostředí.

Použití

Široké využití při přesném obrábění malých dílů, například: šperky, zubní náhrady, komunikační nástroje, kovové výrobky, hodinky, nerezová ocel a další odvětví.

Cena

Zaujala Vás naše přenosná bodová laserová svářečka na zlato a stříbro? Napište si pro více informací a cenovou nabídku!


Máte otázku k tomuto produktu? Zeptejte se nás!