Přenosná laserová svářečka na železo, ocel a jiné kovy

28.07.2022

Základní popis

Kompaktní laserová svářečka integrovaná do jediného zařízení s malými rozměry a nízkou hmotností. Tento stroj je příkladem inovace a efektivity laserových zařízení. Jednoduchý stroj s hmotností 35 kg nahradí klasické TIG i MIG svařování.

Součástí volitelného příslušenství může být i podavač svařovacího drátu


Přenosná laserová svářečka s výkonem 1000 W. Jedná se o ideální svářečku pro svařování železných i neželezných kovů a kovových materiálů s tloušťkou do 3 - 4 mm (podle typu materiálu). Výsledkem práce je krásný hladký svarový šev bez nutnosti dalšího opracování.

 Při svařování nedochází ke vzniku stop po svařování ani k deformacím materiálu. Laserové svařování je 2 - 10 x rychlejší a vyžaduje méně spotřebního materiálu v porovnání s tradičními metodami.


Vlastnosti a funkce

  • kompaktní stroj s výkonem 1000 W
  • hmotnost kompletního stroje jen 35 kg
  • lehká laserová hlava s výměnnými tryskami
  • dlouhý optický kabel pro vysokou flexibilitu operátora
  • vysoká rychlost práce, žádný spotřební materiál, nízké provozní náklady
  • svářečku lze ovládat jednou rukou
  • volitelný automatický podavač svařovacího drátu s nastavitelnou rychlostí podávání
  • automatický ofuk svaru umožňující svařování v ochranné atmosféře
  • díky bezkontaktnímu svařování nedochází k znečišťování svaru

Výhodou laserového svařování je minimální ovlivněn finálního produktu teplem. Díky tomu nedochází k deformacím výrobku jako při běžném svařování ani při velké hloubce svaru.

Výhody

Vysoká rychlost, vysoká účinnost, hluboký svar, malá deformace, malá oblast tepelného ovlivnění okolního materiálu, vysoká kvalita svařování, místo svařování bez znečištění, šetrné k životnímu prostředí. Díky vyměnitelným tryskám lze svářečku používat pro všechny běžné způsoby svařování materiálu.

Použití

Laserovou svářečku je možné použít pro svařování všech železných i neželezných kovů. Nejčastěji se používá pro svařování nerezu, oceli, hliníku, bronzu. Uplatnění nalezne při výrobě kovových konstrukcí, v automobilovém a obecně kovozpracujícím průmyslu.

Cena

Zaujala Vás naše ruční laserová svářečka na kovy a zajímá vás cena? Napište si pro více informací a cenovou nabídku!


Máte otázku k tomuto produktu? Zeptejte se nás!