Stolní plně krytovaný vláknový laser RL-E

01.07.2021

Základní popis

Riselaser RL-E Fiber Laser Marker je plně krytovaný stolní model vláknového značicího laseru dodávaný s výkony 20, 30 nebo 50 W. Díky kompaktním rozměrům a širokému využití nalezne své uplatnění ve školách, dílnách ale i v průmyslu. Laser odpovídá bezpečnostní třídě LASER CLASS 1.

Popis produktu

Veškeré komponenty stroje a ovládací prvky jsou integrované uvnitř stroje. Pro práci tak stačí připojit řídící PC nebo notebook s nainstalovaným ovládacím programem propojit pomocí USB kabelu. Stoj pro práci kromě elektříny nepotřebuje žádný další spotřební materiál.

Vláknový laserový značkovací stroj dokáže rychle a trvale označit text, sériová čísla, QR kódy, čárové kódy, obrázky a další na všechny druhy kovových materiálů a některé nekovové materiály.

Uzavíratelný kryt s bezpečnostním průzorem splňuje požadavky na zařízení v bezpečnostní třídě LASER CLASS 1.

Dostupné varianty

Laser RL-E je dostupný s výkonem 20, 30 a 50 W. Součástí volitelné výbavy může být autofocus pro automatické nastavení pracovní výšky stroje, zvětšení pracovní plochy nebo kamera pro sledování pracovní plochy. Volitelnou součástí dodávky je rotační osa pro značení válcových předmětů.

TIP: Pokud potřebujete laser často převážet, podívejte se také na Mobilní vláknový laser pro značení kovů RL-PI s integrovaným PC, monitorem a klávesnicí. Laser RL-PI lze během několika okamžiků sbalit do převozního kufru.

Vlastnosti a funkce

  • standardní pracovní plocha 100x100 mm,volitelně až 150x150 nebo 200x200 mm
  • výkon volitelně 20, 30 nebo 50 W
  • vlnová délka paprsku 1064 nm
  • red-dot systém pro nastavení pracovní výšky, volitelně autofocus
  • řízení pomoc EZCAD2
  • volitelně rotační osa
  • volitelně systém pro náhled pracovní plochy Cyclops

Výhody

Vysoká míra bezpečnosti podle specifikace LASER CLASS 1, Stroj lze snadno převážet i v osobním automobilu. Díky madlům lze stroj také snadno také přenášet.

Použití

Stroj vhodný všude tam, kde je kladen velký důraz na bezpečí obsluhy i dalších lidí, kteří se mohou pohybovat v okolí stroje.

Mezi nejčastěji zpracovávané materiály patří kromě nerezi, hliníku, mosazi mědi, stříbra, oceli a zlata také potahované a eloxované kovy. Z nekovových materiálů jsou to potom například Tvrdý plast, mramor, žula, keramika, ABS, kůže, galvanické materiály, nátěrové materiály, epoxidové pryskyřice atd.

Cena

Zaujal vás tento plně krytovaný stolní vláknový značicí laser? Pro další informace a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Máte otázku k tomuto produktu? Zeptejte se nás!