Pulzní vláknový laserový zdroj Raycus

05.08.2021

Základní popis

Pulzní lasery Raycus Q-switch jsou speciálně vyvinuty a vyrobeny pro vysokorychlostní a účinné laserové značicí systémy. Poskytují ideální vysoce výkonný zdroj laserové energie pro průmyslové laserové značení a další aplikace. Laser emituje pulzní laserový paprsek o vlnové délce 1060~1085 nm, který lze ovládat prostřednictvím standardních průmyslových laserových rozhraní.

Dostupné varianty

Laserové zdroje Raycus RFL-PxxQS jsou dostupné s výkony 20, 30 a 50 W.

Popis produktu

Laser potřebuje použít 24V stejnosměrný napájecí zdroj. Ve srovnání s tradičními lasery mají pulzní lasery více než desetinásobnou účinnost přeměny elektrické energie na optický výkon, nižší spotřebu energie a jsou vhodné pro laboratorní nebo venkovní provoz. Laseroje vý zdroj RAYCUS RFL kompaktní. Zdroj lze umístit samostatně nebo zabudovat do zařízení uživatele.


Vlastnosti a funkce

  • vysoce stabilní laserový zdroj
  • vysoká energie jednotlivých pulzů
  • vysoká účinnost
  • bezúdržbový provoz bez spotřebních materiálů

Výhody

Vláknové laserové zdroje Raycus RFL Q-Switch jsou průmyslové laserový zdroje pro značení vyvinuté společností Raycus Laser. Tato řada pulzních laserů s Q-switchem se vyznačuje vysokým špičkovým výkonem, vysokou energií jednoho pulzu a volitelným průměrem bodu.

Použití

Laserové zdroje mohou používány pro popis a značení železných i neželezných kovů jako jsou zlato, stříbro, měď, hliník, nerezové oceli atd. Ve srovnání s tradičními lasery jsou jeho náklady nižší a jeho výkon je stabilnější.

Cena

Kupujete laserový zdroj pro váš řezací nebo značicí vláknový laser? Pořizujete novou CO2 laserovou trubici?Napište si o cenovou nabídku od nás!Máte otázku k tomuto produktu? Zeptejte se nás!