Výhody ruční laserové svářečky

10.02.2022

Ruční laserové svářečky získávají trhu se svařováním skvělou pověst. Ruční laserová svářečka se postupně uplatňuje ve většině průmyslových odvětví díky své jednoduché a pohodlné obsluze, dobré účinnosti svařování a preciznímu pevnému sváru.

Ruční laserová svářečka je nový typ svařovacího zařízení. Zavádí nové vědecké poznatky a technologie pro vytvoření automatického svařování, je však snadno využitelná i při ručním svařování. Jedná se o jednoduché a snadno ovladatelné přenosné zařízení. Laserová svářečka je nový typ přesného svařovacího zařízení, které je vhodné pro všechny druhy prostředí, včetně venkovního svařování. Laserové svařování je flexibilnější a pohodlnější.

Možnosti ruční laserové svářečky
Možnosti ruční laserové svářečky


Ruční laserová svářečka Riselaser je vybavena až 10 m dlouhým optickým vláknem. To zajišťuje obsluze nadstandardní flexibilitu a rozšiřuje to prostor práce svářeče. Optické vlákno je v celé trase vedeno odolným flexibilním kabelem, který ho chrání před náhodným poškozením. Díky tomu je možné svařování ve vnitřním i venkovním prostředí bez nutnosti složitého manévrování s celým zařízením svářečky.

>> Nabídka laserového svařování od Riselaser

Ruční laserové svařování má nízké provozní náklady a nenáročnou obsluhu. Navíc laserové svařování nepotřebuje žádný spotřební materiál ani nákladnou údržbu. Laserové svařování je tak jednoznačně nejlevnější svařovací technologií na trhu.