Přenosný pulzní laser na čištění kovů

17.09.2021

Základní popis

Přenosný laser RL-CM50 a RL-CM100 s pulzním laserovým zdrojem pro čištění kov novou generací průmyslového čisticího laseru. Čisticí laser je vhodný pro čištění organických i anorganických nečistot z povrchu kovů. Laserem lze čistit korozi, kovový prach i částice, barvy, mastnoty, oleje a další nečistoty.  Přenosný čisticí laser je unikátní řešení integrované v batohu. Hmotnost celého zařízení je jen 17 kg. Laser lze tak použít pro čištění i na jinak nedostupných místech. Stroj nabízíme s výkonem 50 a 100 W.


Popis produktu

Čisticí lasery RL-CM50 a RL-CM100 jsou stroje nové generace, které kombinují nízkou hmotnost, snadnou obsluhu a vysokou účinnost. Protože se při čištění nepoužívají žádné chemikálie, je laser zároveň přívětivý k životnímu prostředí.  Nejčastěji se používá pro čištění nerezové a uhlíkaté oceli, forem, hliníkových desek. Laserem lze rychle odstranit povrchovou oxidaci a znečištění bez poškození povrchu kovu. 


Kontinuální nebo pulzní laserový zdroj pro laserové čištění?

Jaké jsou výhody laserového čištění kovů?


Vlastnosti a funkce

  • přenosné kompaktní provedení
  • vysoká účinnost laserového čištění bez použití další chemie nebo čistících kapalin
  • bezkontaktní čištění bez poškození povrchu
  • vyměnitelná laserová čočka, měnitelná ohnisková vzdálenost
  • široké možnosti využití

Výhody

Vysoká mobilita laseru a nízké provozní náklady na čištění. Laser ke svému provozu nepoužívá žádné chemické látky a povrch kovů čistí bezkontaktně bez jeho poškození.

Použití

Mobilní čisticí laser je vhodný zejména pro čištění na špatně dostupných místech. Nižší výkon stroje v porovnání se stacionárními lasery je vyvážen vysokou mobilitou a jednoduchostí obsluhy.  Laser je vhodný pro čištění malých ploch nebo lokálních znečištění čištění kovů, Laserem lze odstranit nátěry, rez, zbytky oleje a maziv. Laser je vhodný také pro odstraňování oxidů mědi a zirkonia, otřepů na povrchu kovů nebo skvrn po svařování a letování.

Cena

Zaujal vás tento přenosný čisticí laser? Pro další informace a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Máte otázku k tomuto produktu? Zeptejte se nás!